59 61 69 71 81 ГЕТ делови

59 61 69 71 81 ГЕТ делови

Кратак опис:

Производи Име: Багер цуттинг едге / буцкет теетх / сиде цуттер резервних делова такође нудимо оштрица, крај мало, кашика нож, зуби, Риппер дршком, вијак, резервни делови за Цатерпиллар, Коматсу, ЕСЦО, Хитацхи, Волво, ЈЦБ, Хитацхи, кобелцо, Бобцат, ДООСАН, Киа., итд


 • Цена ФОБ: САД $ 0.5 - 9,999 / Комад
 • Мин.ордер Количина: 200 Пиеце / Пиецес
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • Порт: Нинбо
 • Услови плаћања: Л / Ц, Д / А, Д / П, Т / Т
 • proizvod Детаљ

  парам

  ознаке производа

  Производи Име: Багер цуттинг едге / кашика зуби / сиде цуттер резервних делова

  Такође нудимо Цуттинг Едге, крај мало, кашика сечиво, зубе, Риппер врат, болт, резервних делова за Цатерпиллар, Коматсу, ЕСЦО, Хитацхи, Волво, ЈЦБ, Хитацхи, Кобелцо, Бобцат, Доосан, Хиундаи., Итд


 • Претходна:
 • Следећи:

 • 1.Тецхнологи Торрини
  Лост пена ливење
  ливеног
  Силицијума Сол ливење
  2.Вариети материјала Угљен челик
  Легура челика
  Нерђајући челик
  Ковано гвожђе итд
  3. Стандарди АСТМ ПРИС
  БС, ДИН ЕН ИСО
  4. Капацитети 2,000,000 комада / месец
  или 100Тонс / месец
  5. Фиелд апликација Ауто делови
  машине делови
  Марине делови
  Труцк parts
  грађевински делови
  Фолклифт резервних делова
  Раилваи делови
  Пољопривредне машине делови
 • Релатед Продуцтс

  WhatsApp Online Chat !