TDR002 Железничка одлеаноци

TDR002 Железничка одлеаноци

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 200 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Парам

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1.Technology Изгубени восок кастинг
  Изгубени пена кастинг
  Леене
  Силика сол кастинг
  2.Variety на материјали Јаглероден челик
  од легура на челик
  од нерѓосувачки челик
  Нодуларен лив, итн
  3. стандарди ASTM, JIS
  БС, DIN, EN, ISO
  4. Капацитети 2,000,000 парчиња / месец
  или 100Tons / месец
  5. областа на апликации Авто делови
  машини делови
  морски делови
  камион делови
  градежни делови
  Folklift резервни делови
  железничка делови
  Земјоделски машини делови
 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !